INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

środa, 27 marca 2013

doceniono nas :)

  W dniu dzisiejszym Rada Mista i Gminy Goleniów doceniła prace goleniowskiego Koła TOZ  na rzecz bezdomnych zwierząt  i na ręce Prezes tegoż koła przekazała wór karmy dla psiaków. Komendant Straży Miejskiej wręczył prezesowej badylek  różany. Przewodniczący Rady, vice Burmistrz oraz wspomniany Komendant uścisnęli dłoń kobiety. Z sali dało się słychać gromkie brawa. Wzruszona, oblana rumieńcem chciała nieszczęsna udźwignąć podarek, na szczęście  funkcjonariusze Straży przewiozą porzy okazji prezent samym zainteresowanym - czyli psikom. 
 Niestety Rada nie doceniła ogromu pracy i wkładu na rzecz bezdomnych zwierząt mieszkańców przytuliska dla bezdomnych mężczyzn. Na czym że ten wkład polega, że nikt o nim nic nie wie?  Czy jest bezinteresowny i nie stanowi formy zadośćuczynienia za fakt, iż Panowie są utrzymywani w tym ośrodku z budżetu gminnego a co za tym idzie przez mieszkańców naszej gminy ?
Postaramy się dociec dlaczego władze miasta nie podziękowały bezdomnym mężczyznom za ogrom prac dla bezdomnych psów i kotów z przytuliska !!!

Brak komentarzy: