INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

wtorek, 11 marca 2014

Przenieślismy się do Budna

Nie ma już przytula w Miękowie. W sobotę 8 marca zakończyła się pewna era. Popłakałam się żegnając to miejsce. Moje ostatnie cztery lata życia poświęciłam jeżdżąc tam do psów. to tam wszystko się zaczęło. pozostały wspomnienia i pamięć o zwierzętach, które przeszły ze mną wszystkie etapy. Teraz nowe przytulisko wygląda zupełnie inaczej. Nie jestem z niego zadowolona. Gość, który je zaprojektował zupełnie nie ma pojęcia o potrzebach zwierząt. Wszystkie spotkania i ustalenia do jakich dochodziło rozmyły się na papierze. Wykonawca decydował o pewnych rzeczach na etapie robót. No i mamy to co mamy. Jak zwykle dostosujemy się bo jak nie my to kto ? Tak jak te nasze psiaki zniesiemy wiele :) 
Jesteśmy wolontariuszami, nikt nam niech nie śmie narzucać tego co mamy lub możemy robić. My nie musimy niczego robić za to możemy WSZYSTKO !!!
Zmieniamy świat na lepsze i tego będziemy się trzymać :) 
Dziękuję Wszystkim naszym znajomym , przyjaciołom, ludziom, którzy zawsze nam pomagają, naszym rodzinom za pomoc w przenoszeni zwierząt. Dzięki temu zrywowi wszystko odbyło się bardzo sprawnie i żadne zwierze nie ucierpiało.
Niutuś nasz kochany takie dziurki sobie kopał :)Brak komentarzy: