INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

środa, 18 lutego 2015

Psy w Przytulu

 Na czas obecny w Przytulu oprócz naszych stałych bywalców ( Niutek, Zefir, Stiwi, Ziomek i Guzik ) przebywają :


Fuksa, Sunia, mieszaniec owczarka niemieckiego i husky o której raczył zapomnieć właściciel jak tyko się dowiedział, że  postawienie jej na nogi kosztowało TOZ parę groszy. W kojcu na terenie jego posiadłości pozostały po Fuksie trzy pamiątki w postaci szczeniąt. Sunia została znaleziona ranna przy trasie S3 na wysokości oczyszczalni ścieków w Goleniowie. Miała złamaną łapę. Teraz po złamaniu śladu nie ma.

Wielkopies, puchaty jak nie wiem co Mafin. Znaleziony z kosztowną obrożą przeciwpchelną a po właścicielach ani śladu. Miły, bardzo ciągnący super psiak.


 Brego , wrócił po kilku miesiącach, bo jego Pańcia poszła w tan a jej rodzina psem nie zamierza sie opiekować . Szkoda. zadbany jest. Pańci życzę opamiętania się .


 Koral, wrócił po czterech miesiącach leżenia na kanapie , na której leżeć nie powinien. tłumaczyliśmy kobiecie jak krowie na rowie, że  to pies dominujący, ze nie powinno mu się pozwalać na wszystko. Nie dotarło. Ugryzł w końcu. Piękny jest , ale potrzebuje zdecydowanej ręki i konsekwencji w postępwaniu.


Ajax . Pies w typie asta. Silny , niezwykle radosny, przytulaśny. Kocha ludzi , nie koniecznie inne psy. Na kantarze chodzi doskonale . Czekamy na rozsądnego opiekuna.


Krisi. przyszła podobno sama do Przytula ( może jej ktoś pomógł ?) Ja tam w bajki nie wierzę już. Szalona sunia, która w kojcu wariuje z piłkami wszelkiej wielkości. Na spacerze ciągnie ale daje się ogarnąć. Uwielbia Niutka :)Brak komentarzy: