INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

środa, 19 grudnia 2012

Życzenia od......


Witam Pani Agato,
Z ogromną radością i szacunkiem dla całej Pani ekipy przekazuję gratulacje, podziękowanie za codzienną pracę i oddanie swojego osobistego czasu oraz swojego serca zwierzakom.
Udało się stworzyć TOZ, uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe oraz wsparcie rzeczowe.
Blog i stronę TOZ-u śledzę z ogromną uwagą. Na facebook też upubliczniam wiadomości i co miesiąc wspieram konto zwierzaków. Chociaż tak mogę pomóc, więc to czynię z ogromną przyjemnością i satysfakcją.
Żałuję, że całe dni spędzone poza Goleniowem w pracy uniemożliwiają mi pomoc w większym zakresie ale wiem, że każda cegiełka przekazana na rzecz maluchów jest bezcenna, dlatego dzisiaj dorzucam swoją dodatkową pomoc w formie paczki:)
  Życzę Pani i całej ekipie wspaniałych Świąt a wszystkim podopiecznym, tym małym i większym znalezienia ciepłych, kochających domów. Dziękuje Pani za wielkie serce. Dziękuję za każdą pomoc naszym małym braciom:)
Pozdrawiam serdecznie,
Gosia R.
Za takie listy dziękuje. Są one dla nas niezwykle ważne. Podtrzymują na duchu, dodają sił, dają poczucie bycia w większej wspólnocie. Z niektorymi naszymi darczyńcami nigdy się nie zobaczymy, jest jednak między nami szczególny rodzaj więzi, która łączy nas dla dobra innych :)

Brak komentarzy: