INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 23 września 2010

Apel

  Jeśli ktoś z Was ma niepotrzebną GUMOWĄ  wykładzinę w sporych kawałkach to proszę ją przywieźć w sobotę do przytuliska w Białuniu. Będziemy mogli postawić budy na paletach. Może uda się załatwić na ten dzień kolejny ich transport. Zgłosiło się do pomocy już parę osób. Nie macie pojęcia jak te deklaracje gotowości do działania dają mi pozytywnego kopa. W jedności siła jak to mówią. Jak wszyscy zobaczą, że jest nas więcej to może jeszcze bardziej zaczną się z nami liczyć.

   Przy bloku ( a raczej w jego bliskim sąsiedztwie) staną ( jak tylko zostaną wykonane ) budki dla kotów wolno żyjących. Na zdjęciu przedstawiam prosty schemat. Budka ma dwa lokale , wysokość otworu wejściowego to ok.25 cm a szerokość  20 cm. Dach budki pokryty jest papą i jest otwierany do góry. Ułatwia to opiekunom społecznym sprzątanie w środku. Pierwsze budki wykona dziadek Alinki.

Jeśli ktoś będzie potrafił zrobić taką budkę to zapraszam do majsterkowania. Jeśli komuś zalegają deski to podam adres pod który można je przewieźć. Jeśli macie papę, gwoździe to też z radością przyjmę. Nadchodzi zima kociaki marzną, wiele zdechnie z powodu mrozów. Postarajmy się uratować choć parę.

Brak komentarzy: