INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

piątek, 10 czerwca 2011

Dary od dzieci z Klinisk

     W zeszły wtorek miałam u siebie gości. Moja koleżanka Kamila, która jest nauczycielką w szkole w Kliniskach przywiozła ze sobą dwie wspaniałe dziewczyny, które w tej, że szkole zorganizowały prezentację dotycząca opieki nad zwierzętami. Do akcji włączyli się też rodzice, którzy upiekli ciasta. Słodkości zostały wykupione przez młodych ludzi i w ten sposób w niespełna godzinę uzbierało się aż dwieście złotych. Za te pieniądze zakupiono 60 puszek karmy dla psiaków z przytuliska i tych , które zostały stamtąd zabrane do naszych domów tymczasowych. Dla naszych bezdomniaków.
   Puszki znalazły cichą przystań w mojej szopce przy garażu i systematycznie będą otwierane. Uroczystych otwarć puszek będziemy dokonywać w przytulisku lub naszych domach przy asyście wesoło merdających ogonków i roziskrzonych oczu. Psiaki jak widzą w naszych rękach puchę to tak się cieszą jak by tam była nie wiem jaka mega niespodzianka. Zanurzają swoje mordki w miskach a po skończeniu oblizują sos spływający po faflach. Super widok. Puszki są urozmaiceniem diety, która składa się z suchej karmy i resztek obiadowych.
   Z całego serca dziękujemy za dary w takiej obfitości. Dziękują nasze psiaki, Luzik, Nala, Badyl, Baki i Piorun i wszystkie następne, które ( niestety) trafią do przytuliska.

Brak komentarzy: