INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 9 czerwca 2011

Nadzieje

   W sprawie tymczasu dla Kostka sprawa posunęła się do przodu. Pani Małgosia pokonuje trudności i wątpliwości. Prowadzimy korespondencję . Szykują się odwiedziny i zapoznawanie się z suczką rezydentką. W poniedziałek jest planowany zabieg amputacji ogonka, który Kostkowi do niczego już nie jest potrzebny. Tym sposobem jak wszystko dobrze się ułoży psiak pojedzie ku lepszemu życiu. Zmienia się chłopak na lepsze, podchodzi do nogi, obsikuje co drugie drzewo w parku, daje się głaskać p głowie. Wszystko się ułoży. Tak wiele osób zaangażowało się w jego ratowanie, że aż ciepło się na sercu robi :) Marta odwala największą robotę biorąc go codziennie na długie spacery i pokazując jak psie życie może być cudowne. Dziękuję CI.
     Remi był na jednodniowej adopcji. Ludzie się rozmyślili bo zbyt szalał w domu nawet po spacerze. U Basi nie zachowuje się jak wariat. Powinni mu dać czas na aklimatyzację, zbyt szybko się poddali.
W sobotę w przytulisku zapowiedziały odwiedziny dwie Panie zainteresowane adopcją  naszych czworonożnych braci. Trzymać mi kciuki za powodzenie.

Brak komentarzy: