INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

wtorek, 11 września 2012

Takie tam........

  Jak ważne są kontakty i zadzierzgnięte niegdyś znajomości to nie jeden psiak z naszego przytuliska odczuł na własnej sierści. Wiele zwierząt trafiło do dobrych domów dzięki temu, że zostały polecone przez naszych przyjaciół. W ostatnim czasie domy znalazły w ten sposób: Milka ze zgliszczy ( Jula) Skwarek ( Marta z Kojca Gryfino) Pędzel ( Monika M. z TOZ Szczecin), Tesa ( Marta Kojec Gryfino) . Takich przypadków było bardzo wiele i wiele innych osób maczało palce i serca w tych adopcjach.
Wczoraj na próbę do nowego domu trafił nasz Łoker, nasz ponieważ udało się zdobyć dokument zrzeczenia psa. Ciąg dalszy sprawy pozostawiam policji. 
Otrzymuję kolejne telefony o porzuconych i podrzuconych kociakach. Opiekunkom populacji już zaczyna brakować pieniędzy na dokarmianie a ludkowie niechętnie dzielą się groszem z kotami. Bezmyślnych pacanów, którzy nadal rozmnażają zwierzynę nie brakuje . Wiatr sieje głupców... dlaczego rozsądni tak się nie wysiewają?
W głowie mi się kręci od kombinowania jak ogarnąć tą biedę  i wiem, że bez ludzkiej pomocy  niczego nie wskóram. Nasza praca opiera się na ludzkim współczuciu i dobroci serc, nasz zapał  nie zawsze wystarcza.
Z całego serca dziękuję Wszystkim ludkom kochanym, którzy wspierają nas myślą słowem i uczynkiem. proste gesty czynią cuda. Dajecie nam możliwość i popychacie do działania. Nasze rodziny są nieocenionym wsparciem. Mężowie i partnerzy znoszą wiele lecz czynią to z miłości do nas - bezcenny dar :)

Brak komentarzy: