INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Dree

  To wymagająca i niezwykle mądra sunia. Czego wymaga - uwagi i ruchu. Ktoś kto ją zechce musi być świadom jaj potrzeb. Dree lubi długie i dynamiczne spacery, zabawę z innymi psami. Na agresję innych zwierząt reaguje szczekaniem i takiego zachowanie nie należy podsycać. Radośnie przemierza świat na szczupłych nóżkach, zaglądając w każdy zakamarek. Pozostawiona w domu sama potrafi nabroić dlatego potrzebny jest dla niej dom z kimś na stale w nim przebywającym, lub z pomieszczeniem, w którym nie narobi bałaganu. Dree nie nadaje się na dwór z powodów oczywistych - długość i gęstość sierści . Kto myśli inaczej to lekko przesadza. Sunia kocha dzieci, bo sama jest jeszcze psim dzieckiem. Cecha ta na pewno jeszcze się ugruntuje . 
Obalaj mity , mieszaniec amstafa to nie jest groźny pies. Groźny i agresywny może być każdy , jeśli tylko trafi na nieodpowiedzialnego opiekuna.
Dree zasługuje na dobry i cierpliwy dom. Nowy opiekun musi być świadomy czasu i pracy jaką będzie musiał poświęcić tej suni. Dree odpłaci się wiernością i prawdziwym przywiązaniem.
Sunia jest wysterylizowana.

Brak komentarzy: