INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Etap zamknięty

  Wyjazdy nawet te krótkie niosą ze sobą odmianę. Dla mnie ogromną i dającą za każdym razem moc do pracy , dalszej, nieustającej, mozolnej. Tym razem pojechałam na ostatni zjazd w ramach projektu „Sieć OFF – Ogólnopolskie Forum Fauna” Całość trwała dwa lata i skierowana była do organizacji pro zwierzęcych. Dwie młode dziewczyna z Krakowa postanowiły zwołać ludzi z całego kraju, znaleźć dla nich trenerów i wykładowców i dać szansę na powzięcie wiedzy tajemnej .
Jeśli chodzi o mnie rzecz odniosła skutek. Wracałam ze zjazdów z podwójną mocą i pomyslami. Niestety z braku czasu nie wszystkie udało się zrealizować . Ale , ale - one tam ( we w mojej glowie ) nadal tkwią i grzeją miejsce , czekają ...
Poznałam w czasie trwania projektu wielu ludzi. Nie wszyscy okazali się być życzliwi, mili . Nie ma to jednak znaczenia. Każdy z uczestników wniósł w moje życie wartość dodaną, niemierzalną i niepowtarzalną. Bardzo Wszystkim za to dziękuję .
Było dużo śmiechu i radosnych uniesień, były łzy i złość. Wszystko to stany budujące i dające siłę. Zmieniłam się przez te dwa lata. Urosłam w siłę i jeszcze większą pewność siebie. Mam jasny cel przed sobą i fantastycznych ludzi u boku.
Projekt dał mi poczucie wlasnej wartości i pewność , że nie jesteśmy tu w Goleniowie sami, nie jesteśmy słabi, mniej ważni i niepotrzebni. Takich ludzi jak my, zapaleńców, działaczy, wolnomyślicieli są w tym kraju tysiące. Czas aby świat zaczął się  zanim liczyć.
Wierzę, że to nastąpi.
 Dziękuję Halinie z Fundacji Czarny Kot za przesłanie informacji o projekcie. Dzięki niej tam się znalazłam. 
Dziękuję Justynie z Rokitna za to, że jest we wszechświecie, że jest dobra i silna, że dzieli się sobą . Dziękuję wszystkim życzliwym za spotkanie, aprobatę i fajną zabawę :) 
P.S. Dwie drobne dziewczyny z Krakowa dokonały wielkiego dzieła , które łatwym nie było. Pokłon głęboki laski :)

Brak komentarzy: