INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

poniedziałek, 28 maja 2012

Nadeszła nowa era

  Kochani moi oddajemy do użytku nową stronę  http://goleniow.toz.pl/  , która mnie osobiście bardzo się podoba. Stworzył ją dla nas Wojtek ( wielkie dzięki) Czas na poważniejsze i mniej osobiste podejście do spraw zwierzęcych. tego wymagają formalności  i powaga spraw jakimi się zajmujemy.
Blog będę prowadzić nadal ale już chyba nie z taką intensywnością jak dotąd. Tu będę mogła nadal pokuszać się o prywatne wycieczki w stosunku do współplemieńców . Strona TOZ to będzie bardziej oficjalne ale równie przyjazne miejsce :) Zachęcam wszystkich aby radośnie przenieśli swoją uwagą na naszą stronę. To dzięki Wam będzie ona żyła i radowała wszystkich .
Strona będzie się zmieniać. Znajdzie się na niej dział Tęczowy Most gdzie będziemy zamieszczać zdjęcia psów, kotów i innych zwierzaków, które były częścią naszego i Waszego życia a mieszkały w naszej gminie. Zachęcam do przesyłania zdjęć i  informacji jak długo żył zwierz.na adres tozkolo.goleniow@vp.pl  To będzie taki nasze wspólne miejsce pamięci o tych wszystkich, które tyle dla nas znaczyły.

2 komentarze:

Jola pisze...

nie wiem dlaczego,ale jak chcę wejść na tą stronkę to mam taki komunikat
[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do / na tym serwerze.

yabadu pisze...

Jola bo dziś cały serwer TOZ nie działa :)