INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

wtorek, 15 maja 2012

Zapraszamy do programuTowarzystwo Opieki nad Zwierzętami
                   Koło w Goleniowie


 Zaprasza małe, średnie i duże firmy z terenu Gminy Goleniów do wsparcia swoich działań na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego poprzez przystąpienie do programu  

                                           Biznes Społecznie Odpowiedzialny

Każdy z przedsiębiorców poprzez swoją pracę i zaangażowanie finansowe ma wpływ na udziałowców, pracowników, dostawców i klientów – wszyscy oni składają się na społeczność lokalną, która w sposób szczególny ma wpływ na środowisko naturalne i wszelkie zasoby danego regionu. Organizacje pożytku publicznego, między innymi TOZ główne swe działania umiejscawiają w lokalnej społeczności i mają wpływ na podwyższenie jej świadomości z zakresu poprawnych zachowań wobec zwierząt, środowiska naturalnego, co przekłada się na jakość życia w danym regionie. Tu drogi OPP i lokalnego Biznesu powinny się zejść , bo wspólnym celem powinna być odpowiedzialna, etycznie i moralnie poprawna praca na rzecz wspólnego dobra społeczności w jakiej przyszło nam realizować nasze działania.
Biznes Społecznie Odpowiedzialny to taki, który finansowo i rzeczowo pomaga w działalności organizacji non profit dzięki czemu staje się bardziej wiarygodnym partnerem w interesach, zyskuje szacunek i poparcie lokalnej społeczności. Dzięki takiemu wsparciu i wzajemnej współpracy wzrasta prestiż firmy przez co przybywa jej klientów dzięki czemu rośnie ona w siłę.
W zamian za pomoc oferujemy zamieszczenia na naszej stronie internetowej znaków firmowych przedsiębiorstw, które zechcą nas wesprzeć oraz zamieszczenie tych znaków na każdej naszej ulotce propagującej działalność TOZ Koło w Goleniowie.
Każda z firm otrzyma od nas Certyfikat Lidera Odpowiedzialności Społecznej i będzie mogła w swoich publikacjach zamieszczać informację o tym, że wspiera TOZ Koło w Goleniowie .
Kontakt w sprawie zgłoszenia firmy do programu
mail- tozkolo.goleniow@vp.pl lub telefon 608020331

Brak komentarzy: