INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

środa, 27 czerwca 2012

Górka kociat

  Kolejne kociaki trafiły do przytuliska. Szkoda tylko, ze za każdym razem gdy SM przewozi tam przyniesione przez "zatroskanych" obywateli maleństwa to zapomina się o dostarczeni dla nich karmy. Pan Marian raczej nie wyżywi tej gromady a na pomidorówce z ryżem długo nie pociągną. Kolejny raz musiałam przypomnieć władzom, ze koty coś jeść muszą i warto pomyśleć o urozmaiceniu tej dity i czasem jakoweś puszki dostarczyć. Troszczymy się o wszystkie kociaki z przytuliska ale na tą chwilę przywiezionym przez nas jest jedynie Bodzio ( co jest kotką) . Karmy też już tyle tam dostarczyliśmy, że Bodzio jak by ją zjadł to by się rozpękł. Ja wiem, że dzielić się należy i czynimy to ale kasy nam zaczyna nie starczać.
Za każdym razem gdy dochodzi do sporu miedzy mną a władzami to są tacy co przed nosem mi przepisami majtają i zasłaniają się innymi zadaniami. Sejm RP z taką samą starannością ,jak w stosunku do innych ustaw, przygotował tę o ochronie zwierząt. Nikt w tym kraju nie może mi wytłumaczyć dlaczego te przepisy są mniej ważne niż pozostałe? 
Na pierwszym miejscu stawia się potrzeby   dzieci, emerytów, osób chorych , mniejszości ,większości, katolików , prawosławnych, pokrzywdzonych przez los........ A gdzie są potrzeby takich jak ja , którzy pomagać chcą zwierzakom i to właśnie największą radość im sprawia?
 Dlaczego nas traktuje się jak oszołomów?
 Resztę można jeszcze leczyć , dla nas lekarstwa już nie ma :)
Chcę wyleczyć ten świat z  bezduszności, lenistwa, głupoty, samozadowolenia, olewatorstwa  

P.S. Wyćmokanym Pańciom mówię precz
P.S. 2 Jeśli jakaś dobra dusza zechce podarować kociakom puszeczkę to wrzucamy ją do kosza w sklepie TROPIK przy ul. Szczecińskiej . Dzięki

Brak komentarzy: