INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 3 lutego 2011

Elektryzująca wiadomość

     Dzisiejszy ranek jest bardzo owocny w niebywałe wiadomości i zaczął się dość pracowicie. Otóż Pan J.Ch.  za pośrednictwem osób trzecich poinformował mnie, że jeśli nadal będę rozpowszechniała informacje na temat schroniska w Białogardzie to zostanę przez niego podana do sądu.  Ktoś chyba jest mocno zaniepokojony tym co się dzieje w tym schronisku skoro taka gorąca jest reakcja jego właściciela ( pada pytanie skąd Pan J. wie, że takie informacje rozpowszechniam i kto to potwierdzi, że wypłynęły one z moich ust).
Zawsze we wszystkich informacjach staram się doszukać czegoś dobrego. I oczywiście w tej też jest iskierka nadziei. Jeśli staniemy przed sądem to Pan J. będzie musiał na teren schroniska wpuścić rzeczoznawców, którzy określą czy spełnia ono jakiekolwiek normy i czy informacje rozpowszechniane na jego temat ( nie tylko przeze mnie) są nieprawdziwe. I tu Pan J. sam na siebie bat ukręci .
    Jeśli efektem sprawy sądowej będzie poprawa stanu rzeczy w tym czy innym schronisku  to ja się piszę.  Nie jestem sama i są świadkowie i dowody i jest jeszcze TELEWIZJA, satelity latające po niebie też pracują na naszą korzyść:)
     Konkluzja jest jedna - potrzebuję prawnika z sercem na dłoni, kochającego zwierzęta, oddanego sprawie i bezinteresownego ( ważna kwestia- bo kasę to ja wolę wydawać na przyjemność ratowania zwierzaków)
Na obecnej fali niebywałego zainteresowania mediów sprawami zwierząt sami rozumiecie jakie mamy szanse na wygraną OGROMNE !!!

2 komentarze:

skat pisze...

jezeli Pan Ch. nie mialby nic do ukrycia to
godziny przyjec byly by calkiem inne i o wiele dluzsze,
kto przyjdzie miedzy 12.00-14.00 zobaczyc psa!?
Dzien otwarty powinien byc tez w soboty i niedziele kiedy ludzie
nie pracuja.
Poza tym w dzisiejszych czasach jest cos takiego jak
„www” (Strony internetowe, blogi...)
Dlaczego wiec nic nie mozna o tym schronisku znalezc w internecie.
Nawet o GUANTAMO mozna wiecej zobaczyc jak oschronisku w Bialogardzie

Jezeli psy sa oddawane do adopcji (jestem ciekawa co stalo sie
chociazby z tymi co odeszly z Bialunia do Bialogardu) to kto je
dostal?

Dla mnie czlowiek ktory straszy sadem, ma zawsze cos do ukrycia.

miku9 pisze...

Właśnie! W Szczecinie nie ma problemu z adopcją psiaka w weekend. Można swobodnie wejść, działa strona internetowa i generalnie schronisko stara się, żeby psy znajdowały domy. Myślę, że właściciel schroniska w Białogardzie nie jest zainteresowany wydawaniem psów, tylko KASOWANIEM NIEMAŁYCH PIENIĘDZY OD GMIN za odbiór wyłapanych zwierząt. Kiedy nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o pieniądze. Poza tym z tego co wiem jest to schronisko prywatne = firma nastawiona na zarobek.