INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

piątek, 18 lutego 2011

Relacje z nowych domów

   Nic mnie w tym co robię tak nie podnosi na duchu jak sprawozdania z nowych domów naszych podopiecznych. Pamiętacie Garego, pojechał do Trzemeszna Lubuskiego. Mieliśmy obawy co do jego zachowania. Gary jednak nie zawiódł nas i nowych człowieków. Łazi krok w krok za swoja nową mamą Danusią, podszczypuje ją w pewne miejsce ( robił to samo ze mną) a na Przemka powarkuje. Chyba chce mu dać do zrozumienia, że Danusia należy do niego. Nowe czlowieki Garego są w nim zakochani a on coraz bardziej przyzwyczaja się do nowego domu i szczęścia jakie go spotkało.
Uważaj Przemek ja wszystko widzę

No  na reszcie mogę chwilę odpocząć

  
    Kolejny szczęściarz to Biszkopt, obecnie Czaki. Temu to się też super trafiło. Jego nowi Państwo bardzo mu dogadzają. Czaki przez 15 dni przytył kilogram. Jest zadbanym i rozpieszczanym młodzieniaszkiem, który odpłaca za troskę radością i oddaniem. Czaki mieszka w Goleniowie i jest duma i pociecha swych właścicieli.
W czym mi do pyszczka ?
Z dywanem?

Z cętkami

Może esy floresy?

A pluszak pasuje?

Zmęczyło mnie to pozowanie
 
Chcę na dwór ! 

     A teraz bomba. Hajdi, która obecnie zowie się Ira w zeszłą niedzielę powiła trzy szczeniaki. Państwo zaadoptowali psa sztuk jedna a stali się właścicielami czterech. To ci gratka. 
Staruszek z jednostki wojskowej w Niemczech otrzymał imię Oli. Przez cały czas trwały poszukiwania dla niego odpowiedniego domu. A dom odpowiedni to taki z ogrodem. Udało się Oli  ma już swoje miejsce na ziemi.1 komentarz:

skat pisze...

strach pomyslec co by bylo gdyby Heidi znalazla sie w takim stanie w Bialogardzie