INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 21 kwietnia 2011

Święta

     Kolejne święta Wielkiej Nocy przed nami. Składamy sobie życzenia, wierząc w ich spełnienie, przyjmujemy je z ufnością że są szczere. Nie lubię tych świąt bo od dwudziestu jeden lat kojarzą mi się z bardzo smutnym wydarzeniem w moim życiu. Cokolwiek jednak by nas nie dotknęło święta nadejdą i trwać będą.
     Jezus co roku umiera za nas na krzyżu, Umiera za nas ludzi a nie za zwierzęta. One nie grzeszą, Nie czynią nic złego, nie planują zemsty nie knują one nie zdradzają. Bóg nie musi im niczego wybaczać, za to jeśli chodzi o nas do wybaczenia jest wiele. Śmierć Jezusa na krzyżu i jej rok roczne celebrowanie to ( moim zdaniem) taka furtka do popełniania złych uczynków. Za rok znów powiesimy Syna bożego na krzyżu, popatrzymy w skupieniu na jego mękę i pomyślimy- mam czystą kartę, mogę robić wszystką ON mi znów wybaczy. Kochany jet ten Jezus. Cudowna jego cierpliwość.
    Dziękuję Wszystkim, za życzenia świąteczne. Dziękuję za kibicowanie naszym poczynaniom. Życzę światu, znajomym, przyjaciołom i wszystkim czytelnikom Pogody Ducha, miłości w sercu do wszelkiego stworzenia, szacunku do siebie ( od tego mały kroczek do szacunku dla reszty spraw, rzeczy, ludzi i zwierząt), zdrowia i sił do pracy jakkolwiek byłaby ona prosta. Nie bójcie się zmieniać świata to jest na prawdę proste.

1 komentarz:

skat pisze...

kiedys mi ktos odpowiedzial na zadane pytanie? Jak dlugo jeszcze i dlaczego zwierzeta musza cierpiec z powodu czlowieka?

Odpowiedz
Zwierzeta waslane sa przez Boga na ziemie by nauczyc go dobroci. To sa anioly, jego ukochane dzieci ktore poswiecaja sie by czlowiek nauczyl sie dobroci.
Tak dlugo jak czlowiek bedzie sie nad nimi znencal tak dlugo bedzie nieszczesliwy.

Znecajac sie nad jego dziecmi na pewno nie trafimy do Raju. W koncu zostalismy z niego wyzuceni!

To jest sedno naszego zycia nauczyc sie zyc z innymi istotami w zgodzie Harmoni i dobroci.

takie swieto jak Wielkanoc moze byc obchodzone jeszcze miliony razy.
Tak dlugo jak MY sie nie zmienimy nic sie nie zmieni.