INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

poniedziałek, 23 maja 2011

Nowe wieści

      Pod koniec zeszłego tygodnia był kolejny transport do Bialogardu. Odeszły : Matylda, Fabra, Mietek , Maks i Ralfi, który wrócił z adopcji ponieważ ganiał kota, który mieszkał z nim w jednym domu. Człowiek, który zdecydował się wziąć psa a miał kota powinien dokładnie się zastanowić zanim podjął decyzję. Brutus zwiał z przytuliska.  Udało się zatrzymać w Białuniu Flipera, który we wtorek jedzie do domu tymczasowego w Szczecine.
Ten dom" wypatrzyła " Alina i zaklepała go dla tego sympatycznego psiaka. Pozostał również Odyn. Szukamy mu intensywnie domu. Zastanawiający jest fakt, że wcześniej było tak wiele telefonów z zapytaniami o owczarki. Teraz żadnego odzewu.
     Mamy też kolejnego pieska po wypadku. Choć lekarz nie stwierdził żadnych poważnych obrażeń nas niepokoi jego bezwładnie zwisający ogonek i lekko rozwarty zwieracz, brudna sierść pod ogonkiem. Poproszę lekarza aby baczniej przyjrzał się nieszczęśnikowi. Piesek otrzymał imię Kostek. W sobotnim spacerze towarzyszyła nam moja koleżanka Sylwia, która od wielu lat mieszka w Niemczech. Poznałyśmy się dzięki Gerdzie, którą wraz z mężem wypatrzyła na plakacie wywieszonym w Intermarche . Sylwia zadzwoniła wówczas do mnie z zapytaniem o sunię. Miałam same dobre wieści do przekazania. Od tego czasu utrzymujemy ścisły kontakt i spotykamy się przynajmniej raz w miesiącu. Sylwia bardzo nam pomaga zarówno rzeczowo, finansowo jak i wspiera nasze działania całym swoim wielkim sercem.
KOSTEK

Brak komentarzy: