INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 3 stycznia 2013

Bazyl

    Tyle już tego rodzaju historii naczytałam się i usłyszałam. Pies jest piękny, zadbany, mógł być prezentem. Nie chciało się komuś zamieścić ogłoszeń aby poszukać mu domu. Zawiązał pętle  na szyi, wszedł na cudzą posesje i przywiązał malca tak aby ten tylko tylnymi nogami dotykał podłoża. Płakało psie dziecko nie rozumiejąc co się dzieje. Dlaczego zaczyna brakować tchu a tylne łapki drętwieją . Na szczęście właścicielka domu wróciła na czas i odcięła więzy. Nie potrafię sobie tego racjonalnie wytłumaczyć i już chyba nawet przestałam próbować.
Bazyl to tłuściutka puchata kulka pełna naiwności i radości życia. Biega po moim domu i psoci z przerwami na sen i posiłek. Potrzeby załatwia tam gdzie akurat zatrzymała go ta potrzeba. Na szczęście przesypia noce. Razem z Lejlą stanowią niezły tandem co wyprowadza z równowagi moja rodzinę na czele z Luzikiem, który to psem antyspołecznym jest. Gryzą się po czym popadnie i zabawę z tego mają przednią. Przewalają się po kanapach i łóżku zmiatając po drodze wszystkie przedmioty.
Trudne to będą dni ale cóż do przytuliska maluch trafić nie mógł, do budy za malutki jest. czekam na dobry dom, który go nie porzuci.
1 komentarz:

szukamywas pisze...

Znieczulica ludzi jest straszna. Piękny psiak.

Zapraszam na http://szukamy-was.blogspot.com/, może ktoś z Was rozpozna jakąś z zaginionych osób i pomoże nam ją odnaleźć?