INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

środa, 11 września 2013

Wieści od Kspra niegdyś

 Mamy wieści z domku Kaspra, który trafił z przytula do DT Marty. Fajnych ludków dostał chłopak :)

Myślę, że Dino (vel Kasper) zadomowił się u nas już na dobre. Znamy już swoje zwyczaje i upodobania. Okazuje się, że psiak jest okropnym śpiochem i jedyne co wciąż staramy się opracować, to plan wyciąga go z kojca na poranny spacer. Na szczęście jest też łakomczuchem, więc smakołyki pomagają w rozwiązaniu tego problemu :)

Dino jest też niezłym podróżnikiem. W zasadzie zabieramy go wszędzie gdzie tylko my jedziemy. Łatwo przystosowuje się do nowych miejsc - jeżeli tylko widzi swój kojec, to wie, że dziś śpimy tutaj i nie stanowi to dla niego żadnego problemu. W sierpniu zabraliśmy go na urlop w góry - dzielnie schodził Karkonosze i Izery, oraz całą Pragę. Jeździł gondolą, wyciągiem krzesełkowym, PKS -em i tramwajem. Skradł też serce gospodyni naszego pensjonatu. Generalnie pies idealny :) W załączeniu przesyłam kilka zdjęć z wycieczki.

W załączeniu przesyłam też zdjęcie Dina i jego najlepszego przyjaciela - psa moich rodziców. Powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają w ich przypadku sprawdza się w 100%. Pomimo iż obcują ze sobą już pół roku, to obserwacja ich wspólnych zabaw jest dla nas zawsze niezłym widowiskiem.
Dodatkowo dorzucam zdjęcie z dzisiejszych zabaw - próbowaliśmy uchwycić go w locie, ale niestety refleks fotografa nie pozwala nadążyć za tempem psa :)

Mam nadzieję, że nasza nieobecność zostanie usprawiedliwiona, a my zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby pojawić się na kolejnym spotkaniu.

Pozdrawiamy,

Alicja, Michał i DinoBrak komentarzy: