INTERWENCJE

Aktualne oferty psów przeznaczonych do adopcji:

PSY DO ADOPCJI

czwartek, 12 kwietnia 2012

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu operacji Kapitana

    Los nie był dal niego łaskawy. Dawny uraz przerodził się w niekończący  ból, do którego prawie się przyzwyczaił. Nie miał komu się pożalić, nikt go nie dostrzegał. Ludzie odwracali od niego głowę bo wyglądał coraz bardziej obrzydliwie. Odganiali go, być może rzucali kamieniami. Brudny, zmęczony i obolały trafił do przytuliska w Miękowie, gdzie dostał własną budę, dwie miski  i to wszystko.


 Jego widok nie pozostawił nas obojętnymi. Marta z Adamem zabrali go do swego domu, wykąpali i otoczyli troskliwą opieką . Narośl na oku przeszkadza coraz bardziej. Sączy się z niej krew i inne płyny. Kapitan chodzi w kołnierzu. Czasem obija się o ściany i meble bo ma ograniczone pole widzenia. 

Zapadła już decyzja co do miejsca i daty wykonania zabiegu amputacji gałki ocznej Kapitana. Podczas operacji  zostaną  przeprowadzone dodatkowe badania diagnostyczne, których nie możemy zrobić w lecznicach goleniowskich. Musimy sprawdzić co dzieje się z drugim okiem i czy mózg Kapitana nie jest zaatakowany przez nowotwór. Zabieg wykona specjalista z dziedziny okulistyki zwierzęcej.
 Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w sfinansowaniu zabiegu, który jest wstępnie oszacowany na 500 zł.
Wpłaty można dokonywać na nasze konto z dopiskiem Dla Kapitana
Jednocześnie informujemy, że jeśli na pomoc dla tego cudownego psiaka wpłynie kwota większa niż jest potrzebna to tę nadwyżkę przeznaczymy dla innych zwierząt i skrzętnie rozliczymy się przed Wami z każdej wydanej złotówki.
Z radością przyjmiemy też deklaracje od potencjalnych przyszłych stałych opiekunów Kapitana. On jest doskonale ułożonym i poprawnie wychowanym psem. zasługuje na szansę, dom, na miłość......

Brak komentarzy: